Abbess, Beauchamp and Berners Roding |
Parish Councillor Pip Lawrance |
None Specified |
|
Abbess, Beauchamp and Berners Roding |
Parish Councillor David Mapes |
None Specified |
|
Abbess, Beauchamp and Berners Roding |
Parish Councillor Christopher Markey |
None Specified |
|
Abbess, Beauchamp and Berners Roding |
Parish Councillor Robert Milligan |
None Specified |
|
Abbess, Beauchamp and Berners Roding |
Parish Councillor Andrew Parmenter |
None Specified |
|
Abbess, Beauchamp and Berners Roding |
Parish Councillor Bruce Stratton |
None Specified |
|
Bobbingworth |
Parish Councillor Michelle Hall |
Community Spirit |
|
Bobbingworth |
Parish Councillor Janet Leverich |
Community Spirit |
|
Bobbingworth |
Parish Councillor Rhys Martin |
Community Spirit |
|
Buckhurst Hill East |
Alison Hall |
Green Party |
|
Buckhurst Hill East |
Simon Heap |
Green Party |
|
Buckhurst Hill East |
Steven Neville |
Green Party |
|
Buckhurst Hill East |
Anne Redelinghuys |
Green Party |
|
Buckhurst Hill East |
Matt West |
Green Party |
|
Buckhurst Hill West |
Gavin Chambers |
Conservative Party |
|
Buckhurst Hill West |
Sarah Goodfellow |
Green Party |
|
Buckhurst Hill West |
David Saunders |
Conservative Party |
|
Buckhurst Hill West |
Jo Share-Bernia |
Conservative Party |
|
Buckhurst Hill West |
Marshall Vance |
Conservative Party |
|
Buckhurst Hill West |
Kenneth Williamson |
Conservative Party |
|
Chigwell Row |
Pranav Bhanot |
Conservative Party |
|
Chigwell Row |
Rochelle Hodds |
Conservative Party |
|
Chigwell Village |
Celina Jefcoate |
Conservative Party |
|
Chigwell Village |
Renu Phull |
Conservative Party |
|
Chigwell Village |
Syed Raza |
Conservative Party |
|
Chigwell Village |
Faiza Rizvi |
Conservative Party |
|
Fyfield |
Mick Bacon |
None Specified |
|
Fyfield |
Sandra Mead |
None Specified |
|
Fyfield |
Barbara Saward |
None Specified |
|
Fyfield |
Tim Wadey |
None Specified |
|
Fyfield |
Dan Webster |
None Specified |
|
Grange Hill |
Naveed Akhtar |
Conservative Party |
|
Grange Hill |
Elliott Costa |
Conservative Party |
|
Grange Hill |
Rashni Chahal Holden |
Conservative Party |
|
Grange Hill |
Lisa Morgan |
Conservative Party |
|
Grange Hill |
Mona Sehmi |
Conservative Party |
|
High Ongar |
Toby Acton |
None Specified |
|
High Ongar |
Gordon Arthur |
None Specified |
|
High Ongar |
Chris Funnell |
None Specified |
|
High Ongar |
David Knight |
None Specified |
|
Loughton Alderton |
Philip Abraham |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Alderton |
Michael Stubbings |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Alderton |
Katie Valentine |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Broadway |
Philip Beales |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Broadway |
Les House |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Broadway |
Kevin Rainbow |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Fairmead |
Carol Davies |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Fairmead |
Sebastian Fontenelle |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Fairmead |
Will Kauffman |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Forest |
Trevor Downing |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Forest |
Stella Murphy |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Forest |
Jon Riley |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Roding |
Rose Brookes |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Roding |
Neil Mackinnon |
Loughton Residents Association |
|
Loughton Roding |
Stephen Murray |
Independent |
|
Loughton Roding |
David Wixley |
Loughton Residents Association |
|
Loughton St Johns |
Michael Owen |
Loughton Residents Association |
|
Loughton St Johns |
Caroline Pond |
Loughton Residents Association |
|
Loughton St Johns |
Chris Pond |
Loughton Residents Association |
|
Loughton St Marys |
Barbara Cohen |
Loughton Residents Association |
|
Loughton St Marys |
Judy Jennings |
Loughton Residents Association |
|
Loughton St Marys |
Graham Wiskin |
Loughton Residents Association |
|
Moreton |
John Collins |
None Specified |
|
Moreton |
Graeme Cooper |
Community Spirit |
|
Moreton |
Ewen Crosbie |
Community Spirit |
|
Norton Mandeville |
Simon Bosworth |
None Specified |
|
Paslow Common |
Steven Smith |
None Specified |
|
Paslow Common |
John Tory |
Independent |
|
Paslow Common |
Elaine Williams |
None Specified |
|
St Johns |
Simon Baker |
Conservative Party |
|
Stanford Rivers |
John Adams |
None Specified |
|
Stanford Rivers |
John Glover |
None Specified |
|
Stanford Rivers |
Basil Hollington |
None Specified |
|
Stanford Rivers |
Sheila Jackman |
None Specified |
|
Stanford Rivers |
Robert Jackson |
None Specified |
|
Stanford Rivers |
Matt Tallon |
None Specified |
|
Stanford Rivers |
Saridja Turgut |
None Specified |
|
Stapleford Abbotts |
Colleen Atkinson |
Independent |
|
Stapleford Abbotts |
Catherine Burnett |
None Specified |
|
Stapleford Abbotts |
Barrie Challingsworth |
None Specified |
|
Stapleford Abbotts |
Marion Francis |
Independent |
|
Stapleford Abbotts |
Jayne Jackson |
Independent |
|
Stapleford Abbotts |
Kim Lidlow |
Independent |
|
Stapleford Abbotts |
Barbara Lowings |
None Specified |
|
Stapleford Tawney |
Nick Burr |
None Specified |
|
Stapleford Tawney |
Stuart Galloway |
None Specified |
|
Stapleford Tawney |
Peter Moring |
None Specified |
|
Stapleford Tawney |
Duncan Padfield |
None Specified |
|
Stapleford Tawney |
Maurice Padfield |
None Specified |
|
The Lavers |
Anna Busch |
None Specified |
|
The Lavers |
John Dawson |
Community Spirit |
|
The Lavers |
Adrian Doble |
Community Spirit |
|
The Lavers |
Carol Foulser |
None Specified |
|
The Lavers |
Gary Kessock-Philip |
Community Spirit |
|
The Lavers |
Rosemary Padfield |
None Specified |
|
The Lavers |
Robert Radbourne |
None Specified |
|
The Lavers |
Andrew Stuart |
Community Spirit |
|
Theydon Bois |
Clive Amos |
None Specified |
|
Theydon Bois |
Linda Blake |
None Specified |
|
Theydon Bois |
Elizabeth Burn |
None Specified |
|
Theydon Bois |
Peter Cowup |
Independent |
|
Theydon Bois |
Peter Gooch |
None Specified |
|
Theydon Bois |
Mike Hannibal |
Independent |
|
Theydon Bois |
Ian Morton |
Independent |
|
Theydon Bois |
Anthony Purkiss |
None Specified |
|
Theydon Bois |
Anne Wood |
None Specified |
|
Theydon Garnon |
Richard Clay |
None Specified |
|
Theydon Garnon |
David Cook |
None Specified |
|
Theydon Garnon |
Sally Corrigan |
None Specified |
|
Theydon Garnon |
Sharon Jones |
None Specified |
|
Theydon Garnon |
Jason Robertson |
None Specified |
|
Theydon Mount |
Patrick Bamford |
Theydon Mount Alliance |
|
Theydon Mount |
Heather Brady |
Theydon Mount Alliance |
|
Theydon Mount |
Peter Connell |
Theydon Mount Alliance |
|
Theydon Mount |
Keith Farrow |
Theydon Mount Alliance |
|
Willingale |
Joe Bianchi |
None Specified |
|
Willingale |
Stuart Bosworth |
None Specified |
|
Willingale |
Linda Fresco |
None Specified |
|
Willingale |
Paul Lloyd |
None Specified |
|
Willingale |
Nick Pavyer |
None Specified |
|
Willingale |
David Stokes |
None Specified |
|